Джинтропін

Джинтропін

Джинтропін (Jintropin®) - рекомбінантний гормон росту, вироблений GeneScience Pharmaceuticals Co., LTD в Китаї. Препарат сертифікований в Росії та Україні, його офіційним дистриб'ютором є компанія Єврофарм. В одній упаковці Джинтропіну міститься 5 флаконів порошку соматропіну, 5 ампул води для ін'єкцій та 5 інсулінових шприців. Є також упаковки з 10 та 20 флаконів. Упаковка містить інструкцію з номером реєстрації у МОЗ.

Кожна оригінальна упаковка Джинтропіну має антиконтрафактну неголографічну наклейку. Щоб розкрити коробку, треба розірвати стікер. Перед цим потрібно затерти сріблясту смугу на стікері, під якою є захисний код з дванадцятьма символами.

Джинтропін (Jintropin) - сприятливо впливає на прискорення метаболічних процесів, ефективно збільшуючи % сухої м'язової маси тіла, одночасно виявляє найпотужніший вплив на зменшення вмісту підшкірного жиру, без шкоди здоров'ю. Дані особливості Джинтропіну особливо цінні для спортсменів індустрії фітнесу та бодібілдингу дозволяють атлетам досягати фантастичної якості, виражене сепарацією м'язової маси, а також зменшити швидкість катаболічних процесів, спрямовані на руйнування м'язової тканини.

Джинтропін сприятливо впливає на здоров'я шкіри, покращує якість нігтів та волосся. Джинтропін є препаратом, що надає потужний омолоджуючий ефект, розгладжуючи та прибираючи зморшки з обличчя. Ін'єкції Джинтропіну дозволяють запустити зростання внутрішніх органів, а також регенераційні процеси в організмі.

Препарат покращує роботу імунної системи, сприяє збільшенню витривалості при виконанні силових та кардіо навантажень.

В категорії немає товарів

icon_viber icon_teleg icon_callback icon_whatsapp