Omnitrope

CN278-01
Новинка
Omnitrope 15 ME/1.5 ML Somatropin (гормон росту)
Немає в наявності
1100.00 грн.

Omnitrope

Omnitrop - рекомбінантний гормон росту людини, складається з 191 амінокислоти, повністю збігається з природним людським гормоном. Препарат виробляється в Данії, на заводі SANDOZ.

Стимулює зростання скелета та збільшення маси тіла; стимулює транспорт амінокислот у клітину, прискорюючи внутрішньоклітинний синтез білка та виявляючи тим самим анаболічну дію. Викликає затримку в організмі азоту, мінеральних солей (кальцію, фосфору, натрію) та рідини. Підвищує вміст глюкози у крові.

Соматропін стимулює кістковий метаболізм. Тривале лікування соматропіном дітей з дефіцитом ГР та остеопорозом призводить до нормалізації мінерального складу та щільності кісток.

Тривала замісна терапія соматропіном призводить до збільшення м'язової сили та фізичної витривалості. Підвищується також серцевий викид, хоча механізм цієї дії остаточно не зрозумілий. Зниження периферичного судинного опору, можливо, частково пояснює цю дію соматропіну.

Ефекти від застосування Omnitrope:

• посилення метаболізму - катаболічні реакції (окислення та деградації молекул) гальмуються, а анаболічні (синтез молекул для зростання та відновлення) стимулюються;

• збільшення м'язів та надання їм вираженої рельєфності;

• покращення енергетичного обміну, що дає витривалість на тренуваннях та відновлення після них;

• зменшення вісцерального (внутрішнього) жиру.

icon_viber icon_teleg icon_callback icon_whatsapp