Somatrop-lab

CN499-01
Новинка
SOMATROP - LAB 100 IU (гормон росту)
В наявності
5200.00 грн.

Somatrop-lab

Somatrop – Lab (Somatropin) – це пептидний гормон росту, складений з 191 амінокислоти. Його основна функція в організмі полягає в активації росту тканин. Соматотропін спочатку використовувався для прискорення зростання у людей із гіпофізарним нанізмом або карликовістю.

У підлітковому періоді концентрація ендогенного гормону росту в крові знаходиться на дуже високому рівні, що сприяє інтенсивному зростанню кісток та загальному збільшенню росту людини. Синтез цього гормону в тілі відбувається в передній частині гіпофіза, маленькій залозі, що знаходиться в нижній частині головного мозку. Гіпофіз виробляє багато життєво важливих гормонів, які впливають на обмін речовин, репродуктивну функцію та ріст людини.

Фармакологія Somatrop-lab:

Стимулює зростання кісток скелета людини, впливаючи на пластинки епіфіза трубчастих кісток, викликає збільшення числа та розмірів клітин м'язів, печінки, вилочкової залози, статевих залоз, надниркових залоз та щитовидної залози. Активує синтез хондроїтинсульфату та колагену, підвищує екскрецію гідроксипроліну, збільшує масу тіла.

Регулює білковий обмін – стимулює транспорт амінокислот у клітину та синтез білка. Знижує рівень холестерину, збільшує кількість тригліцеридів, зменшує обсяг жирової тканини; пригнічує вивільнення інсуліну та викликає гіперглікемію. Перешкоджає виведенню рідини, азоту, натрію, калію та фосфору. Втрата кальцію (прискорення ниркового викиду) компенсується підвищеною його абсорбцією у шлунково-кишковому тракті.

icon_viber icon_teleg icon_callback icon_whatsapp