Andarine Magnus (SARMS) 60 caps 25 mg

5
1
Розпродаж
Хіт
Новинка
Код: Magnus Pharma
Виробник: Magnus Pharmaceuticals
В наявності
1570.00 грн.-8 % 1450.00 грн.

Опис Andarine Magnus (SARMS) 60 caps 25 mg

  • Клас: SARMs
  • Лікарська форма: КАПСУЛИ.
  • Виробник - Magnus (Індія).
  • Форма пакування - «банка».
  • Кількість 60 капсул.

Купити Andarine Magnus (SARMS) 60 капс 25мг.

Андарол (Andarine, Андарин, Андарол, GTx-007 або S-4) відноситься до селективних модуляторів андрогенних рецепторів (SARMs). Використовується для лікування м’язових атрофій, остеопорозу та доброякісних захворювань. Препарат також сприяє зменшенню жирових тканин при відповідній дієті.  Купити ANDROGEN 250 Genetic Labs (тестостерон енантат).

Андарол є одним зі слабших SARMs з анаболічними та андрогенними ефектами, тому не пригнічує вироблення власного тестостерону, і після курсу не потрібна післякурсова терапія. Спортсмени також використовують його для підтримки м’язової маси після курсу. Андарол відновлює кісткові та м’язові тканини без негативного впливу на організм.

Препарат не затримує воду, не впливає на метаболізм та роботу серця. Основні ефекти Андаролу включають збільшення м’язової маси, регенерацію кісткових і м’язових волокон, зменшення жирових відкладень, збереження м’язової маси під час “сушіння”, зміцнення кісткової тканини та поліпшення здоров’я.

Для нарощування м’язової маси рекомендована доза Андаролу становить 25-50 мг на добу, поділена на 1-2 прийоми під час їжі. Перший результат можна побачити вже через 4 тижні. Курс триває 5-6 тижнів, після чого потрібна перерва принаймні 2 тижні. При роботі на масу слід збільшити калорійність раціону. Під час сушіння середня доза становить 25 мг на добу, і калорійність раціону має бути знижена для досягнення високого ефекту.

Купити в Україні Andarine Magnus (SARMS) 60 caps 25 mg Anabol.com.ua

Відгуки про Andarine Magnus (SARMS) 60 caps 25 mg

5
5 star-y-icon.svg
1
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0
5
алексей
25 Листопада, 2023
Очень хороший препарат работает отлично!
Переваги: как альтернатива стероидам

Питання та відповіді (FAQ) Andarine Magnus (SARMS) 60 caps 25 mg

Немає запитань про цей товар.
Рекомендовані товари
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_whatsapp