Нандролон деканоат (Дека)

Нандролон деканоат (Дека)

Нандролон, анаболічний стероїд, є пролонгованим лікарським засобом (ефірна деканоат-група не зображена). В Росії він зареєстрований як "Ретаболіл", а в інших країнах випускається у формі фенілпропіонату. 

Андролон (19-нор-4-андростен-3-он, 17β-ол або 4-естрен-17β-ол-3-он) є анаболічним стероїдом зі слабко вираженим естрогенним ефектом. Його дія розвивається поступово, досягаючи піку на 7-й день після введення і триває принаймні 3 тижні. Він метаболізується в печінці, утворюючи різні форми кетостероїдів, з яких близько 90% виділяється з сечею.

Нандролон деканоат є анаболічним стероїдом, що має підвищену анаболічну та досить низьку андрогенну активність. Якщо не рахувати нандролону фенілпропіонат, це єдиний стероїд, який не тільки не пошкоджує ниркову та печінкову тканину, але навпаки, має відновлюючу дію по відношенню до цих тканин.

Анаболічна дія нандролону деканоату в 10 разів сильніша за анаболічну дію тестостерону при приблизно однаковій андрогенній активності. Дека дуже слабо піддається ароматизації і тому може бути використана у досить великих дозах без ризику розвитку гінекомастії та інших побічних явищ.

Якщо клінічної практиці використовуються дози по 50 мг на тиждень, то сучасному спорті дозування починаються від 200 мг і більше, залежно від маси тіла спортсмена. Оскільки препарат довго затримується в організмі, він не може бути застосований у період передзмагальної підготовки. Деку в основному використовують у базовому періоді нарощування м'язової маси тими, хто не бере участі у змаганнях, а також новачками.

Стероїдний профіль Нандролону:

- Анаболічна активність – 150% від тестостерону

- Андрогенна активність – 30% від тестостерону

- Ароматизація (конверсія в естрогени) – мінімальна

- Токсичність для печінки – низька

- Спосіб прийому – ін'єкції

- Тривалість дії – 15 діб

 -Рекомендована доза – 200-400 мг на тиждень

- Час виявлення – до 18 місяців

Ефекти нандролону:

- Виражене м'язове зростання (за один курс можна набрати до 8 кг м'язової маси з мінімальним феноменом відкату)

- Зміцнення кісток (раніше застосовувався для лікування остеопорозу) та зв'язок (стимулює синтез колагену)

- Усунення суглобових болів, за рахунок збільшення продукції синовіальної рідини (суглобового мастила)

- Cприяє посиленому набору м'язової маси;

- Збільшує силові показники;

- Cприятливо впливає на імунну систему;

В категорії немає товарів

icon_viber icon_teleg icon_callback icon_whatsapp