ZPtropin

CN424-01
Новинка
ZPtropin 100 IU (Гормон росту)
В наявності
3900.00 грн.

ZPtropin

ZPtropin (ZPHC) гормон росту, який прискорює синтез білка зміцнення упорно-рухового апарату жироспалюючий ефект Антикатаболічний ефект Набір якісної маси ZPtropin (Гомон росту)

Популярність гормону росту у спорті пояснюється потужним анаболічним та ліполітичним потенціалом. Дослідження показали, що під дією соматотропного гормону посилюються процеси ліполізу не тільки у підшкірній жировій клітковині, а й у вісцеральній жировій тканині, що оточує внутрішні органи. На курсі гормону росту спостерігається покращення ліпідного профілю крові: підвищується концентрація ЛПВЩ, знижується рівень ЛНЩ.

Анаболічний ефект досягається за рахунок гіпертрофії та гіперплазії м'язової тканини. На курсі гормону росту ZPtropin підвищуються темпи синтезу скоротливих білків, активуються напівстволові клітини, які після зростання та диференціювання зливаються з наявними м'язовими волокнами. Це призводить до збільшення площі поперечного перерізу, обсягу м'язових волокон та кількості ядер, що, у свою чергу, сприяє підвищенню синтезу білків, що формують актинові та міозинові філаменти.

  Застосування курсу гормону росту ZPtropin:

- Схуднення, сушіння, деталізація м'язового рельєфу;

- профілактика травм, остеопорозу, дегенеративних захворювань суглобів;

- Форсування відновлення після спортивних травм.

   Переваги ZPtropin:

 - М'язове зростання без подальшого відкату після курсу;

- Не потрібна післякурсова терапія;

- Немає ризику побічних ефектів, властивих стероїдним курсам.

icon_viber icon_teleg icon_callback icon_whatsapp