ANDARINE (SARMs) 60caps 25mg

Новинка
Код: CN337-01
Виробник: Magnus Pharmaceuticals
В наявності
1500.00 грн.

Опис ANDARINE (SARMs) 60caps 25mg

ANDARINE SARMs 60caps, також відомий як Андарол або S-4, є членом сімейства селективних модуляторів андрогенних рецепторів (SARMs). Цей препарат виробляється компанією Magnus Pharma і має наступні характеристики.

Лікарська форма: капсули.

  1. Офіційний сайт виробника для перевірки на валідність: http://magnuspharmaceuticals.ltd
  2. Фармакологічна дія: ANDARINE SARMs відноситься до препаратів, які були розроблені для лікування м'язової атрофії, остеопорозу та доброкачествених захворювань. Він має анаболічний ефект на м'язи та сприяє збільшенню м'язової маси, регенерації кісткових та м'язових волокон, та зменшенню жирових відкладень. Препарат також використовується для зміцнення кісткової тканини та поліпшення загального здоров'я. Замовити Andarine Magnus (SARMS) 60 caps 25 mg
  3. Ефекти: ANDARINE SARMs може призвести до збільшення м'язової маси, поліпшення регенерації м'язової та кісткової тканини, зменшення жирових відкладень, збереження м'язової маси під час курсу "сушіння", та зміцнення кісткової тканини. Препарат не має великого впливу на природне вироблення тестостерону та не потребує післякурсової терапії для відновлення рівня тестостерону.
  4. Дозування: Для нарощування м'язової маси рекомендована середня доза становить 25-50 мг на добу, поділені на 1-2 прийоми під час прийому їжі. Тривалість курсу зазвичай складає 5-6 тижнів, після чого рекомендується зробити перерву мінімум 2 тижні. Під час роботи на масу слід підвищити калорійність раціону.
  5. Переваги: ANDARINE SARMs не затримує воду, не впливає на метаболізм та роботу серця.

Препарат можна придбати в інтернет-магазині спортивного харчування anabol.com.ua. Перед вживанням будь-якого препарату рекомендується проконсультуватися з лікарем або фахівцем.

Відгуки про ANDARINE (SARMs) 60caps 25mg

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) ANDARINE (SARMs) 60caps 25mg

Немає запитань про цей товар.
Рекомендовані товари
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_whatsapp