Купити IBUTAMOREN (SARMs) Magnus 60caps 25mg

Хіт
Новинка
Код: Magnus Pharma
Виробник: Magnus Pharmaceuticals
В наявності
1920.00 грн.

Опис IBUTAMOREN (SARMs) Magnus 60caps 25mg

ANDARINE SARMs 60caps, також відомий як Андарол, S-4 або Andarine, є одним із селективних модуляторів андрогенних рецепторів (SARMs). Цей препарат був розроблений з метою лікування таких проблем, як м’язова атрофія, остеопороз та доброякісні утворення.

В ході досліджень було встановлено, що Андарол впливає на зменшення жирових тканин при дотриманні низькокалорійної дієти. Якщо ви не знайомі з SARMs, рекомендуємо почати з Андаролу, а потім перейти до більш сильних SARMs - Ostarine і Ligandrol. Купити HALOTEST 10mg 50tab Magnus (халотест).

В порівнянні з іншими SARMs, Андарол має слабкі анаболічні та андрогенні ефекти, тому не пригнічує вироблення власного тестостерону, і після курсу на Андаролі не потрібна післякурсова терапія для відновлення рівня тестостерону.

ANDARINE SARMs 60caps також використовують для післякурсової терапії з метою збереження набраної м’язової маси. Він має властивість відновлювати кісткові та м’язові тканини, не впливаючи на організм.

Цей препарат не затримує воду, не впливає на метаболізм та роботу серця. Основні ефекти Андаролу включають збільшення м’язової маси, регенерацію кісткових та м’язових волокон, зменшення жирових відкладень, збереження м’язової маси при курсі "сушіння" і зміцнення кісткової тканини. Крім того, він також поліпшує здоров'я, особливо при поєднанні з іншими препаратами.

Відгуки про IBUTAMOREN (SARMs) Magnus 60caps 25mg

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) IBUTAMOREN (SARMs) Magnus 60caps 25mg

Немає запитань про цей товар.
Рекомендовані товари
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_whatsapp