Гроутропін
Гроутропін 16 мо (гормон роста) дозування для дорослих:
підтверджений вроджений або набутий дефіцит гормону росту (як замісна терапія). Найбільш ефективним Гроутропін 16 мо (гормон роста) є підшкірне або внутрішньом'язове введення препарату. Після набору в шприц ін'єкцію слід зробити якнайшвидше.
Для лікування дефіциту гормону росту в організмі підшкірно вводять від 0,07 до 0,1 одиниці на кг ваги пацієнта. Також дозування можна розраховувати з міркувань 2 або 3 МО квадратний метр поверхні тіла. Підшкірні ін'єкції виробляють по 6-7 разів на тиждень. При дефіциті СТГ можна використовувати внутрішньом'язові ін'єкції по 0,14-0,2 МО на кг або від 4 до 6 МО на м2.
Уколи виробляють 3 рази на 7 днів. Схема лікування синдрому Шерешевського-Тернера: підшкірно вводять 0,14 МО на кг ваги пацієнта від 6 до 7 разів на тиждень. При хронічній нирковій недостатності дітям призначають підшкірні ін'єкції 0,14 одиниці препарату на кг маси тіла, щодня протягом 7 днів.
Тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей пацієнта та рекомендацій лікаря.
Передозування: Симптомами гострого передозування можуть бути спочатку гіпоглікемія, а потім гіперглікемія. Такі коливання концентрації глюкози визначалися лише біохімічно без клінічних проявів. При тривалому передозуванні можуть з'явитись ознаки та симптоми, характерні для надлишку гормону росту – акромегалія (у дорослих), гігантизм (у дітей), а також можуть спостерігатися гіпотиреоз та зниження рівня кортизолу у сироватці крові.